http://www.klreality.sk
SK EN
0
Hľadanie
ok

Rodinné domy - Predaj - Košice-okolie

ID 9341 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Zlaté pole - Malá Ida, Košice - okolie
Výmera: 677 m2 ElektrinaVodaPlynOdpad
Úžitková
plocha:
126 m2 ánoobecnáánokanál
Počet
izieb:
3 Kúrenie
Materiál:Tehla ÚK - elektrika

Na predaj rodinný dom v blízkosti lesa v Malej Ide Ponúkame na predaj prízemný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v obci Malá Ida. V súčasnosti v tejto obci prebieha rozšírená výstavba rodinných domov. Jej poloha, v tichom lesnom prostredí, ju predurčuje na pokojné bývanie, ktoré čím ďalej, tým viac vyhľadávajú Košičania so záujmom o život v rodinnom dome na vidieku. Obec ponúka výborné podmienky na voľnočasové aktivity, možnosť športového a rekreačného vyžitia. V blízkosti sa nachádza rekreačné stredisko Bukovec, aj známe golfové ihrisko. Predávaná nehnuteľnosť je situovaná priamo v zastavanej časti obce, a to hneď na začiatku, len 9 km od Košíc. Dom sa nachádza v tichom prostredí v slepej ulici, v tesnej blízkosti lesa. Svojou polohou a orientáciou spĺňa všetky predpoklady pre pokojné, komfortné bývanie. Je postavený na pozemku o výmere 677 m2. Zastavaná plocha domu je 142 m2 a obytná plocha je 126 m2. K domu vedie asfaltová obecná komunikácia. Za domom je slnečná, rovinatá záhrada, ktorú zdobí vysoká stará čerešňa. Na pozemku sa nachádza aj studňa. Dom je v pôvodnom stave, čím je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv budúceho majiteľa. Je napojený na verejný vodovod, kanalizáciu, elektriku, plynová prípojka je vo dvore, hneď pri plote. Vykurovanie je elektrické, aj na tuhé palivo. Konštrukcia domu je tehlová, s rovnou strechou, s možnosťou nadstavby podkrovia. Dom bol zateplený špeciálnym termoizolačným náterom – ThermoShield. Jeho súčasťou je aj veľká garáž s možnosťou prestavby na ďalšiu izbu, pracovňu. Miesto na parkovanie je aj pred domom, kde je dostatok priestoru aj pre prípadnú prístavbu prístrešku pre ďalšie auto. Dispozičné riešenie: vstupná predsieň, chodba, z ktorej je vstup do jednotlivých miestností, 2 izby /z každej samostatný vstup do kúpeľne/, kúpeľňa, WC, kuchyňa so špajzou, veľká obývačka, ktorej dominantou je kachľová pec s krbovou vložkou a s prieduchmi do jednotlivých izieb, malá pivnica. Z obývačky je východ na terasu, ktorá svojou orientáciou na západnú stranu zabezpečuje dostatok slnka celé popoludnie. Výhodou sú dobrí susedia. V obci je výborná občianska vybavenosť: MŠ, ZŠ, pošta, hotel, reštaurácia, kaderníctvo, potraviny, mäsiareň, pizzeria vrátane donáškovej služby, veterinárna ambulancia, obecná knižnica a kostol. Pravidelné autobusové spojenie. Do Nemocnice Košice – Šaca je to len 4 km. Dostupnosť do centra Košíc trvá 10 minút. V kúpnej cene domu sú zahrnuté aj poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za štandardné návrhy na vklad kúpnych zmlúv do katastra) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK. Rodinný dom je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám veľmi rada pomôžem. Odporúčam vidieť. Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0903 317 875 - Vaša realitná maklérka Renáta Kalaninová.

0903 317 875
119 000,- €

ID 9344 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Čaňa, Košice - okolie
Výmera: 510 m2 ElektrinaVodaPlynOdpad
Úžitková
plocha:
200 m2 ánostudňaánokanál
Počet
izieb:
5 Kúrenie
Materiál:

Na predaj 30 ročný murovaný rodinný dom po jednoročnej čiastočnej renovácii obytnej časti. Nerenovovaná ostala iba kúpeľňa a WC. Obytná časť má zádverie, stredovú chodbu, novú kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi v záruke, spálňu so vstavanou skriňou, WC, kúpeľňu s vaňou a sprchovým kútom, detskú izbu, obývaciu izbu s východom na loggiu a ďalšiu spálňu. V dome sú nové plastové okná, omietky, sádrokartónové stropy, nová elektroinštalácia, rozvod kúrenia a radiátory. Kotol ostal pôvodný zachovalý, v lete na ohrev vody slúži elektro /obojživelník/. Dom je napojený na kanalizáciu a vlastnú studňu. Prípojka vodovodu je pred domom. Dom je murovaný z kvádrov a tehál, má brizolitovú omietku. Na streche sú asfaltové pásy. Dom má prízemnú mierne zapustenú časť s garážou, dielňou, kotolňou, špajzou, 2 miestnosti ako sklad a práčovňa s WC. Z prízemia sa vychádza priamo na pozemok k altánku.

0907 915 475
107 000,- €

ID 7888 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Turňa nad Bodvou, Košice - okolie
Výmera: 744 m2 ElektrinaVodaPlynOdpad
Úžitková
plocha:
m2 ánoobecná žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:kváder

Na predaj RD v Turni nad Bodvou. Výmera pozemku je 744 m2. Dom je 49 ročný, postavený z kvádrov, čiastočne podpivničený. V dome sú 3 izby v prednej časti, kuchynka a kúpeľňa. V zadnej časti v prístavbe kuchyňa s izbou. Na dvore letná kuchyňa a plechová garáž. Na pozemok vstup z dvoch strán. Kúrenie na tuhé palivo.

0907 915 475
27 900,- €

ID 6826 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Turňa nad Bodvou, Košice - okolie
Výmera: 613 m2 ElektrinaVodaPlynOdpad
Úžitková
plocha:
152 m2 ánoobecnáánožumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Na predaj 27r. RD v Turni nad Bodvou. Výmera pozemku je 613 m2, zastavaná plocha je 152 m2. Dom je rekonštruovaný z časti. Nová strecha, kuchynská linka, plynový kotol, podlahy, kúpeľňa- dlažba, vykurovaná garáž, plastové okná a dvere.. Dom je nepodpivničený. Postavený z kvádrov a tehál. IS: voda obecná, plyn, žumpa, elektrina. Hospodárska budova, kotolňa v dome. Tichá ulica, blízko zastávka vlaková aj SAD. Výhľad na hrad.

0917 922 956
84 000,- €

ID 6658 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom 9 km od KE, Košice - okolie
Výmera: 705 m2 ElektrinaVodaPlynOdpad
Úžitková
plocha:
m2 ánostudňaánokanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

RD pre náročných klientov s možnosťou odpočtu DPH. viac »

0917 922 956
400 000,- €

ID 8807 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Moldava nad Bodvou, Košický kraj
Výmera: 150 m2 ElektrinaVodaPlynOdpad
Úžitková
plocha:
100 m2 ánomestskáánokanál
Počet
izieb:
3 Kúrenie
Materiál:Válok (suché)

Na predaj dom v lukratívnej časti Moldavy nad Bodvou. viac »

0917 922 956
57 000,- €

ID 7137 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Kokšov Bakša, Košice - okolie
Výmera: 582 m2 ElektrinaVodaPlynOdpad
Úžitková
plocha:
m2 ánoobecnáánožumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:zmiešaný

Zrekonštruovaný RD gazdovského typu. Nová strecha Ranila, nové rozvody elektriny, vody, plynu. Vo vnútri sú nové omietky, zárubne, dvere. Kuchyňa a kúpeľňa je v stave holodomu - privedené kompletné siete- bez zariadenia. Nutné je urobiť aj schody do podkrovia - tam sú 2 izby a príprava na kúpeľńu s WC. Radiátory sú v dome, nie je kotol, treba zapojiť plynové aj vodomerové hodiny. Okolie je tiché, na konci dediny je rybník, kde sa dá kúpať, ale aj loviť ryby . V blízkej dobe sa plánuje aquapark.

0917 922 956
125 000,- €

ID 7757 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Ďurkov, Košice - okolie
Výmera: 3000 m2 ElektrinaVodaPlynOdpad
Úžitková
plocha:
m2 ánostudňa nie
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Na predaj starý rodinný dom z kameňa a kvádrov. V dome nie je voda ani odpad. Dom potrebuje rozsiahlu rekonštrukciu, alebo je vhodný na zbúranie. Má veľkú predsieň, ktorá slúžila aj ako kuchyňa a 2 izby. Kúrenie je lokálne na tuhé palivo - piecky. Pozemok je veľký, široký 13,5 m. Má vlastnú studňu. Pred pozemkom je plyn. Kanalizácia v obci ešte nie je. Prístupová cesta je plánovaná zozadu k pozemku, možnosť odpredať jeho zadnú časť.

0917 922 956
47 000,- €

ID 8778 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Skároš, Košice - okolie
Výmera: 1144 m2 ElektrinaVodaPlynOdpad
Úžitková
plocha:
m2 ánoobecnáánožumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:kváder ústredné plynové

Zrekonštruovaný dvojpodlažný rodinný dom v obci pri maďarskej hranici. Dom je postavený z kvádrov, strecha je dojitá IPA, prešiel celkovou rekonštrukciou. Má nové rozvody elektriny, vody, plynu, nové omietky, kotol na ústredné plynové kúrenie, 5 komorové plastové okná a dvere. V dome sú plávajúce podlahy a dlažba. Dom je podpivničený. Na prízemí je veľká predsieň, izba, kuchyňa, špajza a vchod do pivnice. Na poschodí je galéria, z ktorej sa vchádza do 4 samostatných izieb. 3 izby majú každá loggiu a z jednej je východ na ešte nedokončenú terasu, ktorá bude strechou nedokončenej garáže, ktorá je pristavaná k domu. Teplá voda aj kúrenie je na plyn. Pozemok je široký, dá sa na ňom postaviť ešte jeden dom. Obec Skároš je známa turistická lokalita s cyklodráhami a pohybom turistov. Pozemok poskytuje využitie aj na komerčné účely. Bližšie informácie iba osobne v RK po telefonickom dohovore.

0917 922 956
175 000,- €

ID 5927 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Nižný Klatov, Košice - okolie
Výmera: 461 m2 ElektrinaVodaPlynOdpad
Úžitková
plocha:
m2 ánostudňaánožumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:tehla ÚK - plyn

Veľmi pekná atraktívna celoročne obývaná chata na 461 m2 pozemku priamo pri lese, kompletne renovovaná pred rokom, murovaná základ kameň, murivo tehlové, strecha odizolovaná, škrídľa Bramac, chata má kompletné upravené zázemie pre náročných a to : altánok, detské ihrisko, hojdačky, 3 zakryté terasy s krbom a grilom a hojdacími kreslami, garáž, ohnisko v lese s hojdačkou, sauna, parková úprava, udržiavané kríky aj trávnik, alarm, telefónna linka, satelit, osvetlenie na čidlá, okná zdvojené so žalúziami a vonkajšími roletami, chata sa predáva s kompletným zariadením, nábytkom aj záhradným, spotrebičmi, elektronikou, náradím atď..., Chata má vlastný kotol, kúrenie cez nové radiátory, dvoj okruhové čerpanie vody so zásobníkom, kopanú studňu, Na prízemí je menšia kuchynka pre obsluhu pri oddychu na terase, kúpelňa s WC a vaňou, kotolňa s domácou vodárňou, sušiareň, práčovňa so sprchou a saunou, pri kuchynke je obývačka s krbom a točitými schodami do poschodia, kde je kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi, loggiou, obývačkou, menšou izbou, a na chodbe WC, východ na zadnú veľkú terasu, súčasťou je drez. Podkrovie má dve izby, so šatníkovými a úložnými skriňami. Pri chate tečie potok, ktorý sa nevylial. Za chatou je vstup do lesa. Foto z interiéru v kancelárii. Cena dohodou.

0907 915 475
170 000,- €

ID 7756 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Čečejovce, Košice - okolie
Výmera: 1083 m2 ElektrinaVodaPlynOdpad
Úžitková
plocha:
m2     
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Na predaj predaj rodinný dom v obci Čečejovce, Košice – okolie. Dvojgeneračný dvojposchodový rodinný dom o obytnej ploche 324 m2 je podpivničený. Výmera pozemku je 1083 m2. Dom pozostáva z dvoch bytov. Na každom poschodí sú 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC, vlastný plynový kotol. Na hornom podlaží sa nachádza aj loggia. Dom prešiel rekonštrukciou: plastové okná, nová strecha. Prislúcha k nemu aj garáž. Ideálne ako investícia na možný prenájom dvoch bytov.

0917 922 956
135 000,- €

ID 2819 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Opiná, Košice - okolie
Výmera: 6800 m2 ElektrinaVodaPlynOdpad
Úžitková
plocha:
827 m2 ánostudňaniežumpa
Počet
izieb:
0 Kúrenie
Materiál:kameň, tehla kachľová pec

Jedná sa o starý gazdovský dom vhodný na zbúranie. IS – vlastná studňa, materiál strechy: ETERNIT, 2 x izba, dyle, komora, špajza, prístavba – šopa, osobitne humno. Podpivničený. Veľký krásny rovinatý pozemok.

0907 915 475
29 000,- €

Do pozornosti

Z dôvodu, aby sme k Vám boli bližšie, meníme naše priestory. Od 01.07.2013 nás nájdete na novej adrese Južná trieda č.25 Košice.

villa kosice vizualizacia
OC Cassovia